Конкурс для блогерів Blox.ua від «Кругозору»

Літо – всі думають, куди подітися від спеки, і як вдало провести час. Тепер про це можна не просто думати і планувати, а також писати й отримати нагороду!

Компанія «Кругозір» та Blox.ua оголошують конкурс на тему «Як провести літні вихідні». Щоб узяти участь в конкурсі, потрібно до 2 серпня включно написати у своєму блозі про ваші ідеї, плани чи мрії щодо проведення літніх вихідних і вставити в конкурсну замітку кнопку конкурсу. Автори найкращих чотирьох заміток отримають по два квитки на майстер-клас «Робимо 10 найкращих екзотичних коктейлів (з дегустацією)», що пройде 8 серпня у Києві!

У понеділок 3 серпня найкращі 10 заміток на вибір адміністрації будуть винесені на голосування читачів, що триватиме до 5 серпня. Четверо переможців «всенародного» голосування будуть оголошені 6 серпня і отримають квитки на екзотичний майстер-клас для себе та свого друга чи подруги.

Отже, починайте збирати ідеї літніх вихідних, напишіть про це в блозі до 2 серпня і не забудьте поставити ось таку конкурсну кнопку, щоб ми могли ідентифікувати вашу замітку як конкурсну. Щоб конкурсна кнопка з’явилася у вашому блозі, потрібно скопіювати поданий нижче код та вставити його у конкурсну замітку, натиснувши на іконку HTML у редакторі.

создать дневник

Нове на Blox.ua

На вулиці – середина літа. Люди поспішають проміняти задушливі міста на моря, річки та озера, але це не заважає блогерам створювати нові блоги 🙂 Сьогодні у Blox.ua черговий ювілей – наразі нашими користувачами було створено 20 000 блог – “Welcome to my paradise”. І нехай він іще нічим не заповнений, ми бажаємо його власнику натхнення і багато-багато цікавих думок.

А ще у Blox.ua з’явився власний віджет, який буде просуватися на популярних інтернет-ресурсах і приводити нових читачів до блогів, що розміщені в Каталозі Blox.ua. Встановивши віджет у своєму блозі ви можете спостерігати за оновленнями в обраних категоріях, або промотувати блоги цих категорій на інших інтернет-ресурсах. Скопіювати віджет і вставити до власного блога або на інший ресурс мережі Інтернет можна тут.