Чергова порція змін на Blox.ua

Ще перед вихідними ми вирішили ввести одну вже давно потрібну функцію на Blox.ua. З сьогоднішнього дня RSS-канал блогів на Blox.ua віддає також і зображення. Впевнена, що це буде чудова новина для всіх, хто веде в сервісі фотоблог. Тепер читачі, які читають ваш блог через RSS, зможуть переглядати ваші картинки у своїх RSS-читанках. Запрошую тестувати нову функцію.

Окрім цього, на ваші прохання, ми поправили кнопочку з лого Blox, яка відображається у ваших блогах. Тепер вона такого ж розміру, як і кнопка "Додати до закладок".

Зміни на Blox.ua

Дехто з вас уже, мабуть, помітив, що у ваших адмінпанелях вчора з'явилася нова функція – Імпорт. Ця функція дозволяє імпортувати замітки з інших блогів у ваш блог на Blox.ua. Поки що імпорт можна здійснити лише у форматі bml, який доступний лише для деяких сервісів. Інші формати імпорту будуть додаватися з часом. Тож якщо у вас є записи в інших блогах, які ви б хотіли перенести у свій блог на Blox.ua, запрошую користуватися новою функцією і подавати нам відгуки про те, як вона працює.

З маленьких дрібничок, які також з'явилися вчора, помітною є кнопочка "Додати до закладок" та оновлена кнопочка з логотипом Blox, завдяки якій можна переходити на головну сторінку сервісу.

Окрім цього, деякі блогери вже давно помітили, що до нижнього колонтитулу ваших блогів (вузької смужки з логотипом блокса внизу) додалася опція "Повідомити адміна". Запрошую користуватися цією опцією у випадку, якщо ви помітили блог, який порушує правила сервісу. З вашою допомогою адміністрація Blox.ua зможе блокувати небажаний контент на сервісі, покращуючи його якість.

Розкрию також один із наших найближчих планів – скоро нижній колонтитул переміститься в гору, завдяки чому навігація блога та сервісу стане значно зручнішою. Ну а на прохання Тараса, який веде фотоблог на Blox.ua, RSS-канал блогів буде віддавати не лише тексти, але й зображення.

Best Ukrainian Blog Awards

Однією з основних подій цьогорічного Блогкемпу була нагорода Best Ukrainian Blog Awards. Сервіс блогів Blox.ua мав честь бути партнером конкурсу, в результаті якого визначено найкращі блоги українського Інтернету в семи номінаціях. Перед тим, як опублікувати свій фотозвіт події, з приємністю оголошую переможців.

Отже, найкращий блог на Blox.uaгАсторономічні фантазії. Вітаємо авторку з перемогою та пробуємо створювати кулінарні шедеври за її рецептами. А блогерам із Blox.ua хочу побажати наступного року в цьому ж конкурсі посісти перші місця ще, принаймні, в трьох-чотирьох конкурсних номінаціях!

Нагороди в інших номінаціях такі:

Найкращий тематичний блогПро генетику і не тільки

Найкращий професійний блогТотальні комунікації

Найкращий ІТ-блогIgor "Walker" Shastitko | Игорь Шаститко

Найкращий блог на сайті ЗМІ
Блог щотижневика "Компьютерное обозрение"

Найкраща спільнота – "ІНФОПОРН" – Прискіпливий Огляд Роботи Народних Обранців

Найкращий персональний блогНаблюдения за собой и окружающим миром

Вітаємо переможців!

Про те, як проходила церемонія вручення нагород найкращим, дізнаєтеся в коротенькому фотозвіті (наводьте курсор на фото і зможете прочитати коментар).

 

Нагородження переможців конкурсу завершилося ось таким сюрпризом від "Пациків з франека", який уже встигли викласти в YouTube. До речі, Франек (або ж славне місто Івано-Франківськ) пройшов лейтмотивом всієї церемонії BUBA, оскільки нагорода переможиці від Blox.ua помандрувала саме туди. Насолоджуйтесь кліпом!

BlogcampCEE2008: фотовраження

Вчора закінчився Блогкемп, про який ми багато писали і активно анонсували. Спішу повідомити про результати однієї із основних подій цьогорічного Блогкемпу – Блогерської премії. У номінації "Найкращий блог на Blox.ua" перемогла авторка найсмачнішого блога Гастрономічні фантазії, яка нас регулярно тішить оригінальними рецептами. Мар'яно, вітаємо тебе з перемогою і бажаємо наступних як блогерських, так і гастрономічних звершень!

Блогерській премії буде присвячено окремий пост, а зараз хочу поділитися своїми фотовраженнями від Блогкемпу. При наведенні курсора на фото можна прочитати мій коментар до кожної фотографії.

 

Сюрприз для користувачів Blox.ua на Блогкемпі!

Блогкемп уже на носі. Завтра з'їжджаються перші учасники події, проте найцікавіше чекає на вас у суботу. Програма заходу обіцяє бути цікавою та дуже насиченою. Реєструйтеся для участі в події – сьогодні ви ще встигнете це зробити!

Нагадую, що на користувачів сервісу Blox.ua на Блогкемпі чекає приємний сюрприз. Щоби отримати сюрприз, потрібно в суботу о 13.30 (на самому початку обідньої перерви) підійти до стенду Blox.ua. Ми дуже хочемо вас побачити! А ви нас?

Якщо ви збираєтесь на Блогкемп, поінформуйте своїх читачів про це у своєму блозі. Це можна зробити, наприклад, поставивши в блог кнопку, яку розробив автор блога lex.blox.ua.

Зустрінемося на Блогкемпі?

Blox.ua шукає модератора!

На Blox.ua та інших проектах компанії "Агора Україна" з'явилася вакансія модератора. Може, хтось із користувачів Blox.ua захоче перетворити своє хобі на професію? Детальніше про умови роботи та вимоги читайте на офіційному сайті Агори в Україні. Чекаємо ваших відгуків!

Хто ж отримає титул українського “Блога року”?

За результатами онлайн-голосування від сервісу блогів Blox.ua лідирує дуже смачний блог сервісу Гастрономічні фантазії. Але попереду ще оцінка журі. Тож шанси здобути перемогу мають ще чотири блоги-фіналісти Вся правда про банки, Тишина, My imaginary world of words та Сергій Манту.

Результати конкурсу стануть відомі в суботу 18 жовтня, а нагородження переможців відбудеться вкінці дня 18 жовтня в рамках конференції Blogcamp CEE. Запрошуємо вас прийти на церемонію нагородження і першими дізнатися, хто ж стане переможцем, а також вболівати за свої улюблені блоги!

З нагоди цієї важливої блогерської події ваш сервіс блогів Blox.ua приготував для вас сюрприз 🙂 Про те, який це буде сюрприз, ми не скажемо, просто запрошуємо вас 18 жовтня о 13.30 зібратися біля стенду Blox.ua. Хто ще не зареєструвався для участі в Blogcamp – ви все ще можете це зробити!

Голосуйте за блоги з Blox.ua!

Уже завершилася реєстрація блогів на конкурс Best Ukrainian Blog Awards. Подати блог на конкурс уже не можна, проте можна і навіть потрібно підтримувати своїх колег із сервісу Blox.ua! Голосування триватиме ще 6 днів, після чого на конкурсантів чекає оцінка шановного журі конкурсу.

Блоги у номінації "Блог на Blox.ua" можна переглянути тут.

Офіційне оприлюднення результатів конкурсу відбудеться 18 жовтня 2008 року на конференції про нові медіа та стартапи Blogcamp 2008 CEE.

Остання можливість подати свій блог на BUBA!

Тривають останні два дні реєстрації блогів в конкурсі Best Ukrainian Blog Awards. Подавайте свої блоги або ж просто блоги, які вам подобаються! Нагадую, що для блогів із сервісу Blox.ua створено окрему номінацію "Блоґ на Blox.ua".

На разі зареєстровано 20 блогів у номінації "Блоґ на Blox.ua" та ще кілька блогів із сервісу Blox.ua в інших номінаціях. Реєструйтесь активніше!